Tájékoztatjuk kedves látogatóinkat

Az Óbudai Platán Könyvtár és Ezüsthegyi Könyvtára arra kéri látogatóit, hogy vegyék figyelembe a 3. kerületi önkormányzat és Magyarország Kormányának intézkedéseit, javaslatait a koronavírus járvánnyal kapcsolatban.
Könyvtárainkban mindent megteszünk a megfelelő fertőtlenítés és higiéniás feltételek megteremtésére a vírus terjedésének csökkentése érdekében.
Amíg olyan döntés nem születik, hogy a közintézmények zárjanak be,

könyvtáraink nyitva tartanak,

a 100 fő alatti rendezvényeinket megtartjuk.

A kormány által jelenleg kijelölt időpontig (2020. március 26.) minden lejáró kölcsönzést a szabályzatunkban engedélyezett 2 hosszabbításon túl is meghosszabbítunk, valamint az érintett időszakban keletkező késedelmi díjat elengedjük.

Mindemellett javasoljuk, aki veszélyeztetett, idős, beteg ez idő alatt kerülje a közösségi helyszíneket. A változásokról folyamatosan értesítjük Önöket. A könyvtár munkatársai