szöveg nélküli KÉPKÖNYV

ÉLMÉNYFOGLALKOZÁS ÉS JÁTSZÓHÁZ

Vegyél részt az élményfoglalkozásokon, tedd próbára magad a könyvtári játszóházban, pörgesd meg a szerencsekeret a nyereményekért!

2019. szeptember 21-én keresd az Óbudai Platán Könyvtár sátrát az Óbudai Pikniken a Keve utcában!

Különleges foglalkozások az Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum munkatársaival - Domokos Dóra, Bakó Katalin, Goda Beatrix

KISISKOLÁSOKNAK

11:00   Suzi Lee: Wave (HULLÁM)

Könnyed „vízparti” foglalkozás. CSAK olyan érdeklődőket várunk, akik szeretik a nyarat, a vízpartot, a sokatmondó képeket és TERMÉSZETesen a könyveket!

14:00   Where is the Elephant?

De tényleg: HOL AZ ELEFÁNT? Az erdőben? Fent? Lent? S mi történik akkor, ha már sehol nincs számára hely? Kalandorok, felfedezők, természetimádók NE KÍMÉLJENEK!

12 ÉVEN FELÜLIEKNEK ÉS FELNŐTTEKNEK

12:30   Rofusz Kinga: Otthon

Kamaszokat, fiatalokat és felnőtteket várunk egy utazásra a képkönyvek világában. Vajon képesek vagyunk szöveg nélküli könyveket is olvasni? Próbáljuk ki együtt!

Ha mindenki „magával hozza” a fantáziáját, megszülethet egy szép történet, vagy akár több is...