Icinke-picinke

Icinke-picinke rajzpályázat a Népmese Napja alkalmából

Kedves Gyerekek!

A Platán Könyvtár gyerekkönyvtára rajzpályázatot hirdet Benedek Elek születésnapja és a Népmese Napja alkalmából.

Készítsetek illusztrációt egy számotokra kedves népmeséhez, vagy ábrázoljátok kedvenc népmesehôsötöket!
A pályázat témája egyaránt lehet magyar népmese vagy más nép meséje. Az eszközt is szabadon választhatjátok meg: festménnyel, ceruza- vagy zsírkrétarajzzal, kollázzsal, illetve montázzsal pályázhattok.

Alkotásaitokat 2008. szeptember 22-ig juttassátok el a Platán Könyvtárba postai úton vagy személyesen. Címünk: Budapest, 1031 Arató Emil tér 1. Kérdéseiteket a 368-7093-as telefonszámon, illetve a
platan-feld@kszki.obuda.hu drótpostacímen tehetitek fel.

Munkáitokból kiállítást rendezünk a gyerekkönyvtárban, és a legjobb alkotókat megjutalmazzuk.

A kiállítás megnyitójára és a díjak átadására a szeptember 27-i szombati családi hétvégénken kerül sor, ahol népmeséket hallgathattok Olasz Etka mesemondó előadásában.