Hello Budapest!

Vidák Zsolt grafikus, illusztrátor kiállítása

2016. szeptember 5-től 30-ig

Megtekinthető a könyvtár nyitvatartási idejében.

Vidák Zsolt 2008-ban diplomázott Budapesten a Moholy-Nagy Művészeti Egyetemen legjobb diploma díjjal. Számos önálló és csoportos kiállítása volt Magyarországon, Hollandiában és a Dél-afrikai Köztársaságban. 2015-ben Oslóban rendezett önálló kiállítást.

Illusztrációi és képregényei spanyol, brazil, amerikai, német, lett, lengyel, horvát, szerb, román magazinokban, kiadványokban jelentek meg.

Szívesen dolgozik együtt underground magazinokkal, mint például Komikaze, Cheap Est, Egrés, Roham, Symposion. Utóbbi kettőnek állandó alkotója.

2005 óta rendszeresen tervez bélyegeket a Magyar Postának. Eddig olyan témakörökben alkotott, mint például a 2010-es Vancouveri téli olimpia, postai furgonok, illetve a MOME 125 éves jubileuma.

A Lüerzer’s Archive magazin három alkalommal (2010, 2012 és 2014) beválogatta a 200 Best Illustrators Worldwide kiadványba.

Sosem volt még ilyen színes város Budapest